HOME
LAKIERY
WISH-LISTA
CZYTAM
OGLĄDAM
CONTACT


Kringle Candle - White Pumpkin


Świece zapachowe Kringle Candle to nowość w sklepie internetowym ZapachDomu.pl - historia powstania firmy jest całkiem ciekawa. Otóż Mike Kittredge, założyciel Yankee Candle, w 1998 roku sprzedał tę firmę i przeszedł na emeryturę. Jego syn Mike w 2009 roku stworzył świece w ramach projektu na studia. Ponieważ bardzo mu się to spodobało w porozumieniu i przy współpracy z ojcem założyli Kringle Candle Company

Ich świece charakteryzują się białym woskiem, co powoduje, że świece palą się bardzo jasnym płomieniem. Pasują też do każdego wystroju wnętrza. Firma ciągle poszerza swoją ofertę zapachową. 


Mój wybór w pierwszej kolejności padł na woski zapachowe, jest to najlepszy sposób na wypróbowanie zapachu przed zakupem świec. Woski Kringle Candle nazywają się Wax Potpourri Melts, zapakowane są w wygodne, plastikowe pudełeczko z pokrywką. Bardzo to ułatwia użytkowanie, ponieważ po otwarciu nie trzeba pozostałego wosku przepakowywać do torebek. Wosk w pudełku podzielony jest na 5 części, można wygodnie je od siebie oddzielać. 

Opakowanie zawiera 40 gramów wosku (dla porównania woski YC zawierają 22gr wosku). 


White Pumpkin to zapach idealny na jesień: kremowy, bogaty i intensywny. Wyczuwam w nim oczywiście dynię, ale także korzenne przyprawy, nutkę cynamonu. Jest to słodki zapach. Jeden kawałek wosku w kominku wypełnia całe wnętrze w przeciągu kilku minut. Dla mnie zdecydowanie same pozytywne wrażenia =) Co do trwałości wypowiem się później, ponieważ jak na razie spróbowałam już kilku zapachów, i niektóre pachną dłużej niż inne. Jeden kawałek wosku pachnie do ok. 4-5h w kominku.


Z oferty dostępnej w ZapachDomu.pl wybrałam jeszcze następujące woski: Pumpkin Spice, Pumpkin Latte, Atkins Cider Donut, Hot Chocolate, Creme Brulee, Peppermint Twist, Maple Sugar i Watermelon. Recenzje wkrótce =)


Cena jednego wosku to 11zł. Próbowałyście/chcecie wypróbować? =)


4 komentarze :

  1. Jeszcze nie próbowałam. Myślę, że ta dynia mogłaby mi się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  2. A wiesz że dzisiaj oglądałam te woski na jednym ze sklepów internetowych ze świecami? Chętnie wypróbuję, Na razie zaczynam przygodę z woskami od YC :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz! / Thank you for your comment! =)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...